متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

بلاگ كاربران

  • عنوان خبر :

    ....

  • تعداد نظرات : 4
  • ارسال شده در : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶
  • نمايش ها : 76

وقتی یک مدتِ طولانی تو هیچ رابطه ای نمیری کم کم به تنها بودنت عادت می کنی. دیگه حتی اگه کسی به دلت هم بشینه دل و دماغِ اینُ نداری راهش بدی تو زندگیت..

دور و وری هاتُ که می بینی چجوری مثل سگ و گربه سرِ هر چیز پوچ و بیخودی میپَرن بهم پیش خودت میگی همون تنهاییت به صدتا از این رابطه ها می ارزه!

 

آخه یکی نیس بگه عزیزِ من مجبورتون که نکردن وقتی نمی سازین تو زندگیِ هم باشین اصلا مگه هدف از یک رابطه غیر از اینه که آدم با طرفش به آرامش برسه و روزایِ خوبی بسازه؟ خب وقتی این قضیه گمه تو رابطتون بکشین بیرون از هم..!

 

تو این دوره زمونه دخترا عاشقِ اینن که یکی از رویِ غیرتِ مصنوعی سرشون داد بزنه یقه جِر بده پسرام عاشقِ اینن که یکی راه به راه بهشون بگه چَشم.. دلشون خوشه که مرد شدن و روی یکی حسِ مالکیت دارن... یکی نیس بهشون بگه بابا اینا فیلمه فیلم.. شماهم به جایِ دو تا آدمیزاد دوتا عروسکین که دارین واسه هم بازی می کنین.. 

من که این چیزارو می بینم بیشتر قدرِ تنهاییمُ می دونم درسته یه وقتایی دلم می خواد یکی باشه که بتونم دوسِش داشته باشم اما میگم به چه قیمت وقتی رابطه ها تاریخ انقضا دارن وقتی روزایِ خوب همون یک ماه اوله و بعدش میشه روزمرگی...

واقعا دلم می سوزه واسه اونایی که فکر می کنن عاشق هستن اما نمی دونن غرق شدن و حتی احساسشون را هم نمی شناسن...

با شماهستم آدمایِ تنها، قدرِ تنهایی تون بدونین. رابطه یک سری ها فقط از دور قشنگه ...

 

#نازنین_مشرفی

 

نظرات دیوار ها


minee
ارسال پاسخ
مهدی
ارسال پاسخ

مرسی واقعا حقیقت رو بیان کردین...


setare26
ارسال پاسخ

سپـــــــــاس

تیــارا
ارسال پاسخ