متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

بلاگ كاربرانتیم ملی والیبال ایران با پیروزی مقابل لهستان بالاخره جواز حضور در المپیک ریو را گرفت تا آرزوی دیرینه آنها برآورده شود.


به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ایران از ساعت 11:10 به مصاف لهستانی می رود که حضورش در ریو را قطعی کرده است. شاگردان آنتیگا که در جام جهانی ژاپن تا مرز قهرمانی و کسب سهمیه المپیک پیش رفته بودند با شکست در روز آخر مقابل ایتالیا هم جواز حضور در ریو را از دست دادند هم قهرمانی جام جهانی را تا سرنوشت المپیکی شدن آنها به این مسابقات موکول شود. روز پنجشنبه لهستان حضورش در ریو را در پنجمین بازی بدون شکست مسجل کرد تا دو بازی پایانی آنها تشریفاتی باشد.

 


 در سوی دیگر شانس حضور ایران در المپیک به بالاترین حد خود رسیده است و اما و اگرهایی روی کاغذ قطعی کردن این موضوع را به تعویق انداخته است به طوریکه تنها یک پیروزی از دو بازی پیش رو حضور ایران را هم در المپیک قطعی می کند تا دیگر روی کاغذ هم موضوع قطعیت پیدا کند. لوزانو رو در روی حریفان سابق خود قرار خواهد گرفت تا بزرگترین اتفاق تاریخ والیبال ایران را رقم بزند و ایران به آروزی ٥٢ ساله خود دست پیدا کند.

 

ورزشگاه مترو پلیتن توکیو
ایران با پیراهن سرمه ای و لهستان با  پیراهن سفید
 
داور اول: هرنان گونزالو از آرژانتین 
داور دوم: فرانسیسکو لاسی از دومنیکن

 

 


 
 
 
ترکیب ایران
 
 
 

سعید معروف، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، محمد موسوی، عادل غلامی و لیبرو مهدی مرندی


 
 
ترکیب لهستان: فابین درژگا،  دیوید کونارسکی، رافائل بوشک، ماتیژ بینیک، آرتور زالپک، نواکوف« {kh} فیلتر شد » و لیبرو پیتر گاچک

 

 
ایران 3 - لهستان 1

(25 - 20) (25 - 18) (20 - 25) (34 - 32)

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید : google-reader yahoo Telegram
نظرات دیوار ها


Maziar77
ارسال پاسخ
Golshan
ارسال پاسخ

خسته نباش بچه های خوب والیبالمون