متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

بلاگ كاربران


مدل روسی ایرینا شایک با داشتن اندامی بی نقص و متناسب، از جمله افرادی است که اکثر زنان دنیا آرزوی داشتن هیکل و اندامی همانند وی را دارند. بنابراین بدون شک ، تعجبی ندارد که بشنوید ، اندام این مدل زیبا چندان ساده به دست نیامده و لازمه ی آن ساعت ها تلاش و گذراندن روزانه در باشگاه ورزشی است. این مدل روسی که به تازگی از فوتبالیست مشهور کریستیانو رونالدو جدا شده در مصاحبه ای با یک مجله اظهار داشت که هر روز به باشگاه می رود و ساعت ها تمرینات کاردیو انجام می دهد تا بدنش را روی فرم نگاه دارد، در عین حال از تغذیه سالم ولی بدون رژیم بهره می برد.

او گفت:"شما باید بدنتان را دوست داشته و با نوعی احترام با آن رفتار کنید، من ساعت ها تمرینات کاردیو انجام می دهم چرا که احساس خوبی به من می دهد." "من هرچیزی را که دوست دارم می خورم ولی در پی آن در باشگاه تمرین کرده و عرق می ریزم." "هر روز ورزش می کنم و از تمریناتی که باعث عضله دار شدن بدنم می شود، خودداری می کنم. تمرکز من بیشتر روی ورزش هایی از قبیل دو، بوکس، دوچرخه سواری و پیلات است."

سال گذشته ایرینا به جز در عرصه مدلینگ، بر روی پرده سینما با بازی در فیلم هرکول در کنار دواین جانسون ظاهر شد و حتی اظهار داشت که دوست دارد نقش بعدی او در یک فیلم جاسوسی باشد!

 

راز خوش اندامی ایرینا شایک (نامزد سابق رونالدو) از زبان خودش +تصاویر

 

راز خوش اندامی ایرینا شایک (نامزد سابق رونالدو) از زبان خودش +تصاویر

 

راز خوش اندامی ایرینا شایک (نامزد سابق رونالدو) از زبان خودش +تصاویر

 

 

shabgarde.tanha

به اشتراک بگذارید : google-reader yahoo Telegram
نظرات دیوار ها


نخستین نظر را ایجاد نمایید !