متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

400x400
400x400 به زودی خاموش شدن شبکه اجتماعی همخونه

بلاگ كاربران


بسم تعالی
سلام خدمت تمامی بازدیدکنندگان شبکه اجتماعی همخونه.
دنیا محل گذر است، این ماهیت خلقت است و بی‌کم و کاست انجام خواهد شد. هیچ آمده‌ای تا ابد نخواهد ماند ، دنیا محل عبور است و ما دائماً در حال مرور.


گاهی ناملایمات، باعث می‌شود، آدمی از جایی کوچ و در جایی دیگر مقیم شود و یا حتی نا امید شود.


هر آمدنی را رفتنی است که باید به آن گردن نهاد. امیدوارم روزگاری برسد که همه آمدن و رفتن‌ها خوشایند آدمی باشد، اما این آرزویی است دست نیافتنی!


حدود ۶ سال پیش سه جوان با هدف توسعه و ترویج شبکه های اجتماعی بومی تصمیم بر احداث یک شبکه به نام همخونه کردیم،ابتدا علت انتخاب این اسم تداعی کردن یک محیط آزاد و خودمانی بود و دوست داشتیم فارغ از هرگونه جو حاکمیتی که در آن زمان بسیار شدید بود یک محیط صمیمی را برای کاربران ایجاد کنیم،پس از آنکه چندین بار تلاش برای راه اندازی سایت و مواجه شدن با باگ ها و نداشتن اطلاعات کافی برای شروع اولیه در زمینه رفع باگ ها بلاخره بعد از حدوداً چهار بار دُون شدن سایت وتلاش شبانه روزی تیم مدیریت همخونه،سایت به صورت رسمی شروع به آغاز کار خودکرد.


این شبکه با رشد باورنکردنی شروع به دریافت یوزر کرد و بعد از گذشت یکسال به علت اینکه تعداد نفرات (همزمان) آنلاین بالاتر‌ از ۲۰۰ نفر بود مجبور به محدود کردن قابلیت های سایت شدیم ، و به علت نداشتن دید کسب و کاری و نداشتن تجربه با مشکلات مالی مواجه شده بودیم البته اسپانسر بود اما چون تجربه اسپانسری خوبی نداشتیم هیچوقت سمت اسپانسر نرفتیم و محدود کردن تنها راه حل…


برای کنترل ازدحام سایت‌ با توجه به میزان درآمد و دانسته های آن زمانمون بود.


مدیران شبکه های اجتماعی به جرات مظلوم ترین قشر وبمستران هستند که هیچ توجهی به اونها نمیشه ،در طی سال ها فعالیت فشار های زیادی از طرف فیلترینگ به ما وارد شد، به ما تهمت زده شد ، مارو تهدید کردن ، مارو مورد تمسخر قراردادن ، انواع عناوین رو به ما نسبت دادند ! جواب ما فقط سکوت بود.


متاسفانه در دولت گذشته فشار بسیار زیادی از طرف فیلترینگ روی ما بود و ما مجبور به اطاعت از دستورات بودیم ، هرچند ما کار خلاف عرفی انجام نمیدادیم ولی نیاز جامعه رو خیلی خوب حس کرده بودیم و میخواستیم با یک آینده نگری به موفقیت دست پیدا کنیم اما متاسفانه به جای حمایت ، پاسخ ما تهدید بود.ما با توجه به پیشامد هایی که اتفاق افتاده بود در نظر داشتیم سایت رو ببندیم اما چیزیکه باعث میشد اینکار رو انجام ندیم عشق‌ و محبت و صمیمیت بین کاربران سایت بود که مانع از انجام اینکار میشد. با تمام مشکلاتی که داشتیم ما تونستیم با جذب ۸۰ هزار‌نفر در‌سال‌ ‌۱۳۹۴ برنده تندیس‌ برترین‌شبکه اجتماعی‌ کشور در‌جشنواره وب و موبایل ایران بشیم و همین قضیه باعث شد که ما امیدوارانه تر به موجودیت این شبکه و پتانسیلی که پیدا کرده نگاه کنیم.


امّااصل داستان از جایی شروع شد که ما مشوق های زیادی داشتیم،بلاخره سایتی بودیم که در میان هزاران شبکه اجتماعی بومی جایزه گرفته بود، آنان فکر میکردن درآمد حاصل از سایت رقم های بسیار میلیونی است در حالی که این درآمد اصلاً به میلیون که هیچ شاید بعضی وقتا هم میشود به تمسخر گفت به تومان هم نمیرسید!!!بنابراین به ما پیشنهاد شد که به پارک علم و فناوری بپیوندیم ما هم که از همه جا بیخبر فکرمیکردیم برایمان خوب است وارد این مسیر شدیم. 


درست زمانیکه پارک های علم و فناوری و جامعیت استارتاپی در‌کشور داشت تازه جون میگرفت ما تونستیم عضو پارک علم و فناوری بشیم.متاسفانه این کار ما به شدت اشتباه بود و خیلی الکی خودمون رو درگیر یک سازمان از نوع کاغذ بازی‌ کردیم که هیچ منفعتی عاید ما نشد و هزینه ای هم به صورت ماهیانه بابت اجاره دفتر از ما میگرفتن عملا باعث شد ضرر بیشتری‌ متحمل بشیم ، جدا از بحث مالی به علت سیستم کاملا اشتباه این پارک ها باعث شد نیمی از وقت و انرژی  ما صرف این مرکز بشه. نکته جالب این هست که آقایون مسئول ما رو سایت دوستیابی و همسریابی خطاب میکردند، نام این شبکه رو در جلسات به تمسخر میگرفتند ! به spell حروف لاتین دامنه ایراد گرفتند که البته ما توجهی نمیکردیم و میگذاشتیم پای اینکه آشناییتی به نحوه ثبت دامنه و معضلاتش نداشتند و بیشتر سطح سواد خودشون رو معیار قرار می دادیم که هنوز متوجه نیستند در یک شبکه اجتماعی قرار نیست ما محصولی رو تولید کنیم یا بفروشیم که دید کسب و کاری به ما داشته باشند اما به صورت طوطی وار فقط یک چیزی رو تکرار میکردند که بگن ما هم بلدیم… هرچند ما هم بلد بودیم چیزهایی بگیم و مدرک دکتراشون رو زیر سوال ببریم ! تعداد کاربران سایت ما را با تعداد اعضای کانال های تلگرام مقایسه میکردند. ما هیچ جوابی نمیدادیم چون سال ها سکوت کردن را خیلی خوب یاد گرفته بودیم.


اما از حواشی بگذریم ، یک شبکه اجتماعی چطور باید کسب درآمد کند؟!تبلیغات بگیرد؟بلی درست است،تبلیغات گرفته شد نه از یک جا بلکه از چند شبکه تبلیغاتی(سایت تبلیغاتی)بسیار بزرگ و معروف و درست زمانی که حرف از زمان حساب رسی میشد آنان نتنها زیر بار مسئولیت حرف هایی که میزدند و قراردادی که امضاء کرده بودند نمیرفتند بلکه انگشت اتهامشان هم رو به سمت ما نشانه میرفتند که ما سیستم ضد تخلف داریم و به ما تهمت تخلف هم نیز زده میشد!!!امّا زمانیکه مسئولین کشور هنوز متوجه نشده اند چه اطلاعات ارزشمندی در محتوای این شبکه ها نهفته شده، نمی شود انتظاری جز موارد بالا داشت. امروز بستر اینترنت قوت گرفته ولی از طرف دیگه به محتوای تولید شده کاربران بی اهمیتی میشه ، چیزی که تنها دارایی یک شبکه هست امروز بی اهمیت خوانده میشه و مشتری ندارد . زمانیکه به صراحت در صدا و سیما شبکه های تلویزیونی تبلیغ کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام خود را میکنند هیچ کدام از این آقایان ککشان گزیده نمی شود اما اگر فقط نام یک شبکه بومی در یک شبکه نام برده شود باید هزینه تبلیغاتی زیادی بپردازد. این ظلم نیست؟ تا حرف میزنیم میگن کاربران اطمینانی به شبکه های بومی ندارن! بله درسته و ما هم قبول داریم اما آیا تا به حال بررسی کردید این طرز تفکر به چه علت به وجود آمده؟! آیا خود ما باعث به وجود آمدن این طرز تفکر نشده ایم؟ آیا واقعا اگر یک شبکه با کیفیت راه اندازی شود البته اگر پتانسیلش وجود داشته باشد که وجود ندارد مردم برای رفع نیاز مالی خود شروع به استفاده از این شبکه نمیکنند؟ چند درصد از مردم میدونن که تلگرام یک محصول خارجیست و توسط یک فرد در روسیه ایجاد شده ؟ چند درصد میدونن که هزینه سرور های عظیمی که برای این شبکه مورد استفاده قرار داده شده از کجا تامین می شود؟ چند نفر میدونن که این داده ها در اختیار چه نهادهایی داده میشه؟! آیا امروز برای زنیکه تونسته با فروش محصولات دست ساز خودش خرج ۲ فرزند معلولش رو تامین کنه موراد بالا مهمه؟! شاید بگید چرا داری یک اپلیکیشن پیام رسان را با یک شبکه اجتماعی مقایسه میکنی ، اما امروز تفاوتی نمیکنه و ماهیت هر دو یکی شده. امروز شبکه های پیام رسان نقش یک ویترین را برای مخاطبان جهت فروش اجناس ایفا میکنند کاری که بر دوش شبکه های اجتماعی باید باشه بر دوش پیام رسان ها افتاده!


زمانیکه به دلیل وجود نمونه های خارجی که تمام خدماتشان رایگان هست و تنها درآمد یک شبکه اجتماعی بومی درآمدهای تبلیغات کلیکی اش شده که فقط بتونه هزینه سرورش رو تامین کنه انتظار چه رقابتی دارید؟ چرا مدیر یک شبکه به خاطر وجود یک پست که توسط کاربر ارسال شده باید تهدید به فیلتر شدن و… بشه ؟ چرا شرکت های ISP حاضر نیستند ترافیک رو در این شبکه ها نصف قیمت حساب کنند؟!


چه حمایتی از ما وبمستر های بومی کرده اید؟بیلبرد های  میلیونی سطح شهرتان را مُفت مُفت در دستمان قرارداده اید؟در رسانه های(صدا و سیما،رادیو،روزنامه،سایت های معتبر) کشور جایگاهی برایمان باز گذاشته اید؟حقوق ماهیانه ای به حسابمان واریز میکنید؟!بعد طلبکارانه میخواهید که مردم از رسانه های بومی استفاده کنند؟کدام شبکه اجتماعی بومی را شما تبلیغ دارید میکنید؟تلگرام؟اینستاگرام؟کدامشان بومی هستند؟جایی که ما هم مجبور شده ایم برای تبلیغات و سرپانگه داشتن خودمان به آنان پناه ببریم!


بیایید یکبار واقعیت را ببینیم،حتی الان هم برای درست شدن یکسری مسائل در فضای مجازی دیر است تا دیرتر نشده است بخودتان بیایید،حداقل ما مدیران شبکه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران(بومی) پیش خود و خدای خودمان راضی و سربلند هستیم که تمام تلاشمان را کردیم از جیب خود تا توانستیم خرج کردیم در آمد نداشتیم پای آنچه در رویاهایمان بود(یک روز خوب میشود)ماندیم و دست آخر به این نتایج رسیدیم که تا شما نخواهید چیزی درست نمیشود!


کلمه و نام شبکه اجتماعی در ایران خوب جانیوفتاده است وبمستر های عزیز ادامه این مسیر بر عهده شما میباشد،تلاش کنید شبکه اجتماعی را در مسیر درست حفظ کنید،شبکه اجتماعی به جرات میتواند نقش مهمی در تمام اتفاقات کشور داشته باشد،از فرهنگ گرفته تا انتخابات ریاست جمهوری و ...


خلاصه کلام اینکه تا زمانیکه زیرساخت درست نشه انتظار امداد غیبی نباید داشته باشیم ، درد و دل زیاده در نهایت با دست و پنجه نرم کردن با یک سری مشکلات دیگر که ما فقط به بعضی از آنها اشاره کردیم این شبکه در نهایت  به ناچار در تاریخ ۹۶/۱۱/۱۰ خاموش خواهد شد.


امیدوارم که کاربران سایت ما رو ببخشند ، تمام هدف ما طی این مدت ، این بوده که فشاری روی کاربران ایجاد نکنیم. ما میتونستیم خیلی از امکانات سایت رو محدود کنیم که بتونیم درآمد زایی کنیم اما نیت ما از روز اول هم ایجاد یک محیط صمیمی برای گفت و گو و بیان نقطه نظرات بود. سایت تا تاریخ ۹۶/۱۱/۱۰ جهت استفاده و تهیه نسخه پیشتیبان (در صورت لزوم) باز هست و در ساعت ۲۴ خاموش خواهد شد. البته این به معنی خاموشی همیشگی و یا خداحافظی ما نیست . خدمات ما همچنان پا برجا هست و انشالله اگر عمری باشه سعیمون بر این هست که در مدتیکه این شبکه در حالت خاموشیست بتونیم روش کارکنیم و به صورت بهینه تر و قابلیت های بیشتر مجددا راه اندازی کنیم.


 


کانال تلگرام همخونه پا برجا هست و علاقه مندان میتونن از این کانال با آدرس زیر دسترسی و استفاده کنند :


hamkhone_ir@


اطلاعیه های بعدی از طریق کانال رسمی همخونه در تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد.
در صورت لزوم به روز رسانی خواهد شد

تیم مدیریت همخونه - شبکه اجتماعی همخونه


 

نظرات دیوار ها


dada1animal
ارسال پاسخ
dada1animal آنلاين

MR_King :
سلام،نمیدونم چرا بعضیا الکی دارین حاشیه درست میکنین!اعصاب ما هم کششی داره دوستان عزیز!
اگه ما میگیم سایت واگذار نمیشه علت داره!شما فقط یه چیزی رو تکرار میکنین!!ما در نظر داریم سایتی رو راه اندازی کنیم در کنارش اگر درآمدی حاصل شد دوباره همخونه رو سرپا نگه داریم!!!علت دوم شما صاحب فرزندی هستید که نصف زندگیتون رو صرف بزرگ کردنش کردید!!میتونید روش قیمت بذارید؟ما به همخونه مثل بچه خودمون نگاه میکنیم!!
بنده پدارم و پرهام(محمد) شما فقط 6سالش رو میدونید که ما با هم دیگه همکاریم!!حداقل 5سال قبل از اون هم با هم همکاری کردیم سایت های مختلف دیگه ای داشتیم و داریم!!!بیخودی از چیزی که اطلاع ندارید راجبش نظر ندید!!!چون ما سه نفر حالا حالا ها با هم همکاری میکنیم و قطعاًحرف های شما هیچ تاثیری روش نمیذاره و فقط خودتون رو سبک میکنید!
میگید حمایت مالی!حدود یک سال پیش یه بنده خدایی اومد واسه یک ماه کمک مالی کرد!!بعدش ما دیدیم که نخیر ایشون اصلاً داستانش چیز دیگه ای هست!ما پولش رو برگشت زدیم!!گفتیم شما رو بخیر و مارو به سلامت!پس در نتیجه سایتی که به مدت 6سال تونسته از پس هزینه های خودش به صورت خصوصی و شخصی بر بیاد صلاحی نمیبینیم بیایم زیر بار منت کسی بریم که فردا روزی اگر باز تصمیم گرفتیم سایت بسته بشه یکی بیاد ادعای ارث و میراث کنه!!مثال همین الانش!!
پدارم داره به شما میگه اگه میخواین حمایت مالی کنید سایت بسته نشه اکانت ویژه بخرید اعتبار بخرید شما جبهه میگیرین!!شما اگه راست میگین نگران بسته شدن سایت هستید درجه کاربری خریداری کنید!نه اینکه از ما توقع داشته باشین بیایم تو سایت گلریزان بگیریم که این شماره حسابه پولاتون رو بریزین توی اون حساب!!!
یه سری از دوستان هم تا دیدن شبکه اجتماعی همخونه میخواد برای مدتی بسته بشه که تُور خودشون رو پهن کردن دارن صید میکنن!!خجالت هم خوب چیزیه!
فعلا در این وضعیت تصمیم ما سه نفر مدیر اصلی سایت به بسته بودن سایته!اگر اطلاع دادیم از قبلش بهتون به جهت احترامی بود که براتون قائل بودیم و هستیم،وگرنه خیلی راحت میتونستیم بدون اطلاع رسانی قبلی تعطیل کنیم!صرفاً جهت اطلاع!همین الانش که ما داریم میگیم میخواد سایت بسته بشه توی جشنواره(رقابت) هستیم یعنی برامون مهمه که باز افتخار کسب کنیم!ضمناً در حال کار کردن روی پروژه جدیدی هستیم که بتونیم به زودی همخونه رو سرپا و روشن نگه داریم تا اون زمان،خوش باشین و موفق!

به نظر‌منم برخی بچه ها دارن زود قضاوت میکنن و تند میره مثل اینه ک تو خونه یکی مهمون باشی برا صاحب خونه تعیین تکلیف بکنی وطلبکار باشی ازش این همه سال تو این خونه مفت مفت گشتیم هیچ منتی رو سرمون نبوده تز طرفه این سه نفر دیگه منت نزاریمو و طلبکار نباشیم یا درست بخونیم پیامشونو چند خط اولشو نخونیم و زود قضاوت کنیم آخر هر پیام حرف از روی پا نگه داشتن و برگشت دو بارست
من توی این قضیه ترجیح میدم طرف رفیقم باشم تا جماعت به تصمیم و نظرش احترام‌میزارم

aidajan
ارسال پاسخ
aidajan آنلاين

برای موفقیت شما دعا می کنیم! یا حق!

мя_κıпɢ
ارسال پاسخ

سلام،نمیدونم چرا بعضیا الکی دارین حاشیه درست میکنین!اعصاب ما هم کششی داره دوستان عزیز!
اگه ما میگیم سایت واگذار نمیشه علت داره!شما فقط یه چیزی رو تکرار میکنین!!ما در نظر داریم سایتی رو راه اندازی کنیم در کنارش اگر درآمدی حاصل شد دوباره همخونه رو سرپا نگه داریم!!!علت دوم شما صاحب فرزندی هستید که نصف زندگیتون رو صرف بزرگ کردنش کردید!!میتونید روش قیمت بذارید؟ما به همخونه مثل بچه خودمون نگاه میکنیم!!
بنده پدارم و پرهام(محمد) شما فقط 6سالش رو میدونید که ما با هم دیگه همکاریم!!حداقل 5سال قبل از اون هم با هم همکاری کردیم سایت های مختلف دیگه ای داشتیم و داریم!!!بیخودی از چیزی که اطلاع ندارید راجبش نظر ندید!!!چون ما سه نفر حالا حالا ها با هم همکاری میکنیم و قطعاًحرف های شما هیچ تاثیری روش نمیذاره و فقط خودتون رو سبک میکنید!
میگید حمایت مالی!حدود یک سال پیش یه بنده خدایی اومد واسه یک ماه کمک مالی کرد!!بعدش ما دیدیم که نخیر ایشون اصلاً داستانش چیز دیگه ای هست!ما پولش رو برگشت زدیم!!گفتیم شما رو بخیر و مارو به سلامت!پس در نتیجه سایتی که به مدت 6سال تونسته از پس هزینه های خودش به صورت خصوصی و شخصی بر بیاد صلاحی نمیبینیم بیایم زیر بار منت کسی بریم که فردا روزی اگر باز تصمیم گرفتیم سایت بسته بشه یکی بیاد ادعای ارث و میراث کنه!!مثال همین الانش!!
پدارم داره به شما میگه اگه میخواین حمایت مالی کنید سایت بسته نشه اکانت ویژه بخرید اعتبار بخرید شما جبهه میگیرین!!شما اگه راست میگین نگران بسته شدن سایت هستید درجه کاربری خریداری کنید!نه اینکه از ما توقع داشته باشین بیایم تو سایت گلریزان بگیریم که این شماره حسابه پولاتون رو بریزین توی اون حساب!!!
یه سری از دوستان هم تا دیدن شبکه اجتماعی همخونه میخواد برای مدتی بسته بشه که تُور خودشون رو پهن کردن دارن صید میکنن!!خجالت هم خوب چیزیه!
فعلا در این وضعیت تصمیم ما سه نفر مدیر اصلی سایت به بسته بودن سایته!اگر اطلاع دادیم از قبلش بهتون به جهت احترامی بود که براتون قائل بودیم و هستیم،وگرنه خیلی راحت میتونستیم بدون اطلاع رسانی قبلی تعطیل کنیم!صرفاً جهت اطلاع!همین الانش که ما داریم میگیم میخواد سایت بسته بشه توی جشنواره(رقابت) هستیم یعنی برامون مهمه که باز افتخار کسب کنیم!ضمناً در حال کار کردن روی پروژه جدیدی هستیم که بتونیم به زودی همخونه رو سرپا و روشن نگه داریم تا اون زمان،خوش باشین و موفق!

آرش
ارسال پاسخ

khazane90 :
شما از عدم حمایت دولت و این و اون از شبکه های داخلی حرف زدین ولی واقعا فقط حرف زدید و خودتون حمایت رو نه می پذیرید و نه به حامیاتون بها میدین و نه دنبال حامی هستید.
این همه شبکه ی اجتماعی مشابه همخونه وجود داره که نمیخوام نام ببرم رایگان یا همین تلگرام و ... فک میکنید اعضای همخونه همینایی ک اینجا کامنت گذاشتن برای شما، همینایی که کلی راه برای موندن معرفی کردن نمیتونن ای دی همو بگیرن شماره همو داشته باشن یا برن رایگان تو شبکه های دیگه عضو شن و بهم اطلاع رسانی کنن؟!!!
خب حتما اینجا رو دوس دارن و به این نتیجه رسیدن که الان وقت این رسیده که تیم مدیریت و شبکه ای ک تا الان بدون کوچکترین چشمداشتی بچه ها رو دور هم جمع نگه داشته رو حمایت کنن و الان نوبت ماهاست.
حاضرن هزینه بدن ولی از شبکه های دیگه ک رایگان هستن استفاده نکنن و اینقدر تلاش میکنن برای موندن شما و خودشون در اینجا
فقط یکم فکر کنید این تلاشا واسه چیه آیا اسمش حمایت نیس. پس شما کلا کسانی ک بخوان حماییتون کنن در حد وسع و توانشون رو نمی بینید لطفا دیگه نگید شبکه های بومی و داخلی رو کسی حمایت نمیکنه. اسم این کار هم بقول شما حمایت ولی بقول ماها جبران خدمات بدون چشمداشت شماست. حالا بقیه نام قشنگی رو این موضوع نمیذارن خودشون میدونن :|

موافقم فقط فقط دارن حرف میزنن که مشورت میکنیم و بررسی میکنیم . ااااالکی . فیل که هوا نمیکنین یا موافقین یا مخالف . همه بچه ها رو تو بلاتکلیفی گذاشتن جوابگو هم نیستن . دیگه کسی رغبت به انلاین شدن نمیکنه . من نمدونم با ما تعارف دارن که روشون نمشه بگن تعطیل میشه؟ الان چار روزه چیو دارن بررسی میکنن . من مطمنم مشکل مالی نیس . چون همه خواهشهای ما رو رد میکنن . مشکل خستگی نیس چون حاضر به واگذاری همخونه نیستن . نمدونم مشکل چیه؟ فقط سرجدتون به قول خزان خانم دیگه حرف از عدم حمایت نزنین که خودتون مایل نیستین

خزان
ارسال پاسخ

شما از عدم حمایت دولت و این و اون از شبکه های داخلی حرف زدین ولی واقعا فقط حرف زدید و خودتون حمایت رو نه می پذیرید و نه به حامیاتون بها میدین و نه دنبال حامی هستید.
این همه شبکه ی اجتماعی مشابه همخونه وجود داره که نمیخوام نام ببرم رایگان یا همین تلگرام و ... فک میکنید اعضای همخونه همینایی ک اینجا کامنت گذاشتن برای شما، همینایی که کلی راه برای موندن معرفی کردن نمیتونن ای دی همو بگیرن شماره همو داشته باشن یا برن رایگان تو شبکه های دیگه عضو شن و بهم اطلاع رسانی کنن؟!!!
خب حتما اینجا رو دوس دارن و به این نتیجه رسیدن که الان وقت این رسیده که تیم مدیریت و شبکه ای ک تا الان بدون کوچکترین چشمداشتی بچه ها رو دور هم جمع نگه داشته رو حمایت کنن و الان نوبت ماهاست.
حاضرن هزینه بدن ولی از شبکه های دیگه ک رایگان هستن استفاده نکنن و اینقدر تلاش میکنن برای موندن شما و خودشون در اینجا
فقط یکم فکر کنید این تلاشا واسه چیه آیا اسمش حمایت نیس. پس شما کلا کسانی ک بخوان حماییتون کنن در حد وسع و توانشون رو نمی بینید لطفا دیگه نگید شبکه های بومی و داخلی رو کسی حمایت نمیکنه. اسم این کار هم بقول شما حمایت ولی بقول ماها جبران خدمات بدون چشمداشت شماست. حالا بقیه نام قشنگی رو این موضوع نمیذارن خودشون میدونن

shakiba13611009
ارسال پاسخ

ممنون بابت این همه زحمت واقعا در جریان این همه عذاب شما نبودیم از خودگذشتگی بزرگی کردید که بینهایت سپاسگذارم براتون آرزوی موفقیت روزافزون دارم اما ناراحتم از بسته شدن سایت به امید دیدار دوباره محکمتر و مقتدرتر یا حق

zeytoon1
ارسال پاسخ
ƤƛƦӇƛM
ارسال پاسخ
persian_na30
ارسال پاسخ

دلم گرفت . اوکی . روزای بد و خوبی اینجا داشتم . خوش باشید . بدرود

♡Shadi♡
ارسال پاسخ
♡Shadi♡ آنلاين

حداقل ایدی تلگرام بدیم توی اون ماسماسک همو بیابیم

♡Shadi♡
ارسال پاسخ
♡Shadi♡ آنلاين

خیلی بده

2000moen
ارسال پاسخ

سلام
امیدوارم پربار تر برگردیدشبکه معقول وقابل قبولی بود.
ممنون از شبکه عالیتون

mina0073
ارسال پاسخ

چقدر بد

behbodhassani27
ارسال پاسخ

سلام
واقعا خبر ناراحت کننده ای بود دل کندن از اینجا واقعا برامون سخته وابسته اینجاییم منم مثل همه شما از بسته شدن اینجا ناراحتم جو بسیار دوست داشتنی داریم حیف برا پا برجا موندنش تلاش نکنیم جناب مدیران اگه کمکی از دست ما بر میاد کوتاهی نمیکنیم
دلم برا همتون تنگ میشه بدی دیدین حلال کنین
و یه پیشنهاد برا دوستان اگه مایل بودین تو فضای مجازی عکس و نامتون تغییر ندین حداقل یه جا همدیگه رو دیدیم یادی از هم بگیریم

♡Shadi♡
ارسال پاسخ
♡Shadi♡ آنلاين

اقاااااااااااا من دیر رسیدمممممممممممم
ینی ک چییییییییی
من دوستامو از کجا پیدا کنم دوباره اخههههههههه
اصن من دعوا دارم
محمد
پدی
امید
چرا تعطیلللللللللل اخههههههه نامردا
خیلی بدین

peyman0082
ارسال پاسخ

دوستان ببخشید اومدیم اینجا یکم شوخی کردیم که لااقل جو بهتر شه
اخه رو لب و دل هممون یه ناراحتی ای هست....شاید بگید ما عین خیالمون نیست که میایم اینجا تو این شرایط شوخی میکینیم...
خدا کنه کنسل شه این قضیه

๓คh๓໐໐໓
ارسال پاسخ
delshad6577
ارسال پاسخ

این تعطیل شدن به همه جا سرایت کرده
کارخونه و بازاری و کسبه و سایت و .........

mahdiyar2012
ارسال پاسخ

دوستان گرامی و عزیز لطف کنید شوخی رو توی این بلاگ کم کنید

کامنت های نامرتبط اصل موضوع رو کمرنگ کرده... اجازه بدین به موضوع اصلی پرداخته بشه..

ممنون از شما

zahra79
ارسال پاسخ

بدی دیدید حلال کنید

mmiillaadd
ارسال پاسخ

سکوت
چرا سکوت
چرا خواسته هاتونو میخواستین با سکوت حل کنین
که چی
یه نفرم به گروهتون اضاف کنین لااقل چهارتا کلاس تکواندو رفته باشه
مردم همو میجون واسه کاراشون
خجالت نکشیدید سکوت کردید
گفتین الان اسپانسر نداریم دستمون تو جیب خودمونه بزرگ شدیم

sO_oalio_Os
ارسال پاسخ

سلام
جا داره خسته نباشید بگم به تیم مدیریت همخونه من افتخوار همراهی این خانواده بزرگو به مدت ۵ سال دارم واقعا تلاش کردن برای پیشرفت سایت چه روزای خوبی که گذشت واقعا دوران طلایی بود ناراحت شدم از اینکه سایت میخواد خاموش بشه امیدوارم دباره بتونیم این خانواده رو کنار هم ببینیم

kaaaamraaaan
ارسال پاسخ

فکر کنم اگر کسی از خارج سایت بیاد و همین صفحه آخر کامنت ها رو ببینه ، خدا رو شکر کنه که سایت داره بسته میشه

یک کم متانت لطفا

Maryam1919
ارسال پاسخ

خیلی مسخرس
بهترین اتفاقای زندگیم
به خاطر پول
دارن تبدیل به خاطره میشن

aidajan
ارسال پاسخ
aidajan آنلاين

دهم بهمن شارژ سایت همخونه تموم میشه 2روز بعد12 بهمن هم طبق گفته ی ناسا، دنیا کن فیکون میشه،پس دیگه ناراحتی نداره

AZAD
ارسال پاسخ

میگم
من ازین بلاگه , خیلی بدم میاد

sara60267
ارسال پاسخ

خدانگهدار

فـرشـتـه
ارسال پاسخ

بسلامت

peyman0082
ارسال پاسخ

leberman :
من ابتدا تشکر کنم از دوستانیکه ابراز محبت کردند و با پیام های خصوصی که دادند و راه حل هایی ارائه دادند.
متاسفانه مشکلات فراتر از اون چیزی هست که شما فکر میکنید و اگر قرار باشه سایت باقی بمونه این مستلزم یک سری شرایط هست.
خیلی از دوستان پیام دادن و گفتن ما خرج سایت رو میدیم و... مشکل ما ۱ ماه الی ۲ ماه نیست که بخواد یک نفر یا چندنفر مسئولیت پرداخت هزینه رو بکشه و ما هم قبلا سابقه چنین کاری رو داشتیم (اسم نمیبرم) و هزینشون هم برگشت دادیم و تکرارش هم نخواهیم کرد.
یک سری از عزیزان گفتن پرداختی به عنوان کمک مالی به سایت داشته باشیم که قبلا باز همین کار رو تکرار کردیم و با مشکلات دیگری مواجه شدیم!
بحث مالی سایت رو من همینجا منتفی اعلام میکنم چون اگر بحث مالی فقط بود خودم و مدیران دیگه میتونستیم متقبل بشم و نیازی به کمک های شما عزیزانه نبود.
ما تمام جوانب در نظر گرفتیم که بلاگ تعطیلی سایت رو زدیم و بر تصمیممون هم مصر هستیم ، در صورتیکه شرایط به گونه ای باشه که نیازمند بررسی مجدد جهت تعطیل شدن سایت داشته باشیم یا نداشته باشیم مجددا با مدیران سایت صحبتی خواهد شد و اطلاع رسانی میشه.
ممنون

والا اقا پدرام یجور اومدن گفتن ما سه تا بیکارو سربازو دانشجوییم که ما گفتیم خیلی پول لازمید
اگه ممکنه هماهنگ باشید
من شخصا فکر کردم شمای آقا محمد سربازو دانشجویی داری از بی پولی غصه میخوری....

peyman0082
ارسال پاسخ

arash66 :
مشه الکی حرف نزنی؟؟ واقعا همچیو به بازی میگیری ...

ارش من از روی حرص و جدی گفتما
ما داریم میترکیم اخه تو میگی همین الان ببندیدخب ما دوست داریم یه دیقه هم شده بیشتر باشع آرش
میشه بهم جواب بدی؟؟؟
ما جمعا۳۰ نفر بیشتر صمیمی و پایه و فعالیم؟؟؟
کسی بیشتر از ۵۰میده؟؟؟
پدرام داره میگه انتظار داره بالای۵۰میلیون داشته باشه سایتی که الان ماهی۳هزار نداره
میشه بگی چجوری پول بدیم؟؟؟
ماصد نفر هم ماهی۱۰۰ بدیم چقد میشع؟؟؟
۳۰ میلیون میشه؟؟؟
تو شخصا ۱۰۰میدی؟؟؟واقعا میدی؟
منکه بخدا ندارم این مقدار بدم
نمیاونم کجاشو شوخی میبینی آرش جان