متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

بلاگ كاربران


ترموود نوع خاصی از چوب می باشد که به دلیل فراوری با مکانیزم پیشرفته حرارت، نسبت به دیگر چوب های موجود در بازار دارای استحکام و ماندگاری بیشتری است. در حالت کلی برای تولید چوب ترموود از مواد شیمیایی استفاده نمی شود. چوب ترمووود در برابر کپک، حشرات موذی، موریانه، ساس و قارچ بسیار مقاوم است و رنگ و شکل آن پس از سال ها ثابت می ماند و دچار تغییر نمی شود.

درب ضد سرقت ترموود​

درب ضد سرقت که به عنوان درب ورودی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد، دارای ساختاری بسیار مستحکم می باشد که موجب می شود سارقان به راحتی قادر به باز نمودن و ورود به ساختمان ها نباشند. این درب ها در مدل ها و طرح های مختلف برای کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از انواع درب ضد سرقت موجود در بازار که راشا درب طرح های مختلفی از این درب را تولید و روانه بازار نموده است، درب ضد سرفت ترمووود می باشد. درب ترموود دارای ظاهری بسیار زیبا و جذاب است و جلوه ای منحصر به فرد به ساختمان شما می بخشد.

درب ترموود را می توان به عنوان درب ورودی، درب حیاط ترموود و درب پارکینگ نیز مورد استفاده قرار دهید.درب ضد سرقت ترمووودویژگی درب ترموود​

از ویژگی و مزایا درب ضد سرقت ترموود می توان به وزن کمتر نسبه به سایر درب ها، نصب سریع و بسیار آسان، مقاوم در برابر رطوبت، آتش، مقاوم در هنگام زلزله، عایق بسیار خوب، مقاوم در برابر تابش نورخورشید، دارای کیفیت و طول عمر بالا اشاره کرد.

    وزن سبک نسبت به دیگر انواع چوب و همچنین سایر متریال ها مانند شیشه
    حفظ رطوبت محیط در حد استاندارد نیازهای طبیعی انسان
    نرمال کردن تغییرات ناگهانی دما (سرما به گرما و گرما به سرما)
    نصب سریع و آسان محصولات ترمووود
    توانایی بسیار بیشتر در مقابل آتش، آب، طوفان و برودت نسب به چوب های دیگر
    تجزیه پذیر بودن و عدم آسیب رساندن به محیط زیست در زمان تخریب
    انعطاف پذیری و مقاومت بیشتر نسبت به فشارهای بیرونی (نظیر زلزله)
    عایق بی نظیر صدا (به دلیل نگهداری هوا در منافذ خود)
    دارای دوام بالا در برابر پوسیدگی در انواع شرایط آب و هوایی
    مقاومت بسیار بالا در برابر تاب برداشتن و تغییر ابعاد

انواع درب ضد سرقت ترموود​


    درب ضد سرقت لابی ترموود

درب لابی به درب های ورودی ساختمان که در قسمت بیرونی نصب می شوند گفته می شود. این درب ها معمولا دارای ابعادی بزرگتر از درب ضد سرقت آپارتمانی می باشند و باید در مقابل عوامل محیطی مانند رطوبت و تابش نور خورشید مقاوم باشند. درب لابی ترمووود ساخته شده در آریا درب تمام استانداردهای لازم برای نصب در بیرون ساختمان را دارا می باشند. در درب های ساخته شده در آریا درب از درزگیرهای با کیفیت به منظور جلوگیری از ورودی گردو خاک استفاده شده است همچنین درب ها بر حسب سفارش مشتری دارای درصدهای مختلفی از عایق صوتی می باشند.

    درب حیاط ترموود

درب حیاط ترموود از محصولات شیک و با کیفیت می باشد که در این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این درب ها علاوه بر زیبایی دارای امنیت و طول عمر بالایی هستند. ترموود مورد استفاده برای ساخت درب حیاط، از بهترین و با کیفیت ترین مدل های چوب است که در مواجه با نم و رطوبت قدرت مقاومت بالایی دارند. همین مقاومت موجب شده تا از این درب ها در مناطق شمالی و شرایط آب و هوایی مرطوب استفاده شود.

قیمت درب ترموود چوب​
با توجه به آن که درب ترموود از لحاظ جنس، کارایی، ابعاد، رنگ بندی، قابلیت ها مدل های مختلفی دارد بنابراین از لحاظ قیمتی هم کمی با هم تفاوت دارند. پس معیار اصلی و عوامل موثر در برآورد قیمت درب ضد سرقت ترموود جنس بدنه، نوع رویه، درجه کیفیت، ویژگی درب ترموود می باشد.

به اشتراک بگذارید : google-reader yahoo Telegram
نظرات دیوار ها


rayan_send
ارسال پاسخ