متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

بلاگ كاربران


چگونه در ماه رمضان وزن کم کنیم

چگونه در ماه رمضان لاغر شویم؟ بسیاری از افرادی که می خواهند لاغر شوند در ماه رمضان به فکر لاغری و کاهش وزن می افتند. اما چگونه در ماه رمضان وزن کم کنیم و به اندام ایده آل خود برسیم؟ ماه رمضان فرصتی تازه است تا یک سبک زندگی سالم را برای بدنتان آغاز کنید.

 

پرهيز از پرخوري در ماه رمضان 4 تا 8 کيلو وزن را کاهش مي دهد روزه داران با داشتن برنامه ريزي مناسب غذايي و پرهيز از پرخوري در زمان افطار و سحر مي توانند بين 4 تا 8 کيلو از ورن خود را کاهش دهند. رعايت برنامه ريزي صحيح تغذيه در ايام ماه مبارک رمضان براي روزه داران از اهميت بسياري برخوردار است تا بتوانند آمادگي لازم را براي بهره گيري از برکات معنوي و مناجات با پروردگار را به نحو بسيار مطلوب به انجام برسانند.

 

ورزش کنید

روزه گرفتن، نباید بهانه‌ای شود تا کل روز بخوابیم یا اینکه تنبل شویم. در ماه رمضان، باید فعالیت‌های همیشگی‌تان را تا حدودی داشته باشید، اما سعی کنید تا هنگامی که خورشید و گرما در اوج قرار دارند، از آنها دور بمانید. بخاطر داشته باشید که با شکم خالی، شما بیش از همیشه چربی خواهید سوزاند.

 

پس از اینکه افطار کردید، 30 دقیقه ورزش شدید داشته باشید. می‌توانید ورزش‌هایی که در خانه امکانش هست انجام دهید، مثل دراز نشست، اسکات، شنا سوئدی، طناب زدن و غیره. در این مورد، بهترین مشاور مربی‌تان خواهد بود. از وی تمریناتی درخورد خودتان بگیرید.

 

ورزش، وعده های کوچک، خوردن غذاهای سالم همه اینها با هم نسخه کاهش وزن در ماه رمضان را تشکیل می دهند. فراموش نکنید ورزش برای داشتن کاهش وزن با ثبات لازم است، پس سعی کنید بعد از افطار ورزش کنید. یکی از بهترین ورزش هایی که می توانید انجام دهید پیاده روی است. پیاده روی حتی کمک می کند غذایتان راحت تر هضم شود و بعد از وعده افطار احساس سنگینی نکنید. گیاهان و ادویه جاتی که در ماه رمضان به کاهش وزن کمک می کنند می توانید با اضافه کردن این گیاهان و ادویه جات به وعده های خود در ماه رمضان به بدن برای کاهش بیشتر وزن کمک کنید.

به اشتراک بگذارید : google-reader yahoo Telegram
نظرات دیوار ها


rayan_send
ارسال پاسخ

khazane90 :
گذشت ک
ما محرم رو بفرمایید

با قیمه امام حسین .... قرص لاغری هم سرو بشه بد نیست

خزان
ارسال پاسخ

گذشت ک
ما محرم رو بفرمایید

rayan_send
ارسال پاسخ

تا ماه رمضان بعدی 100./ّ. به وزن ها اضافه شده که .....