متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

بلاگ كاربران


چک کردن گوشی همسر ، گوشی همسرم را چک کنم یا نه؟

 

آیا چک کردن گوشی همسر کار درستی می باشد یا خیر؟ امروزه بسیاری از افراد به دنبال نرم افزارهایی هستند تا به صورت گوناگون تماس ها، تلگرام و پیام های گوشی همسرشان را چک کنند و این افراد معمولا به همسرشان اعتماد ندارند و یا می ترسند او را از دست بدهند، اما آن ها باید این نکته را در نظر بگیرند که حفظ و نگهداری هر چیزی روش اصولی خودش را دارد و اگر به صورت مداوم گوشی همسرتان را چک کنید و او را محدود کنید و یا همسرتان را کنترل کنید، با این رفتارها باعث خواهید شد تا بی اعتمادی شما بیشتر شود و از همسرتان دور شوید.

 

در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتری در این باره می پردازیم و در صورتی که فکر می کنید همسرتان به شما خیانت کرده است و یا در حال خیانت کردن می باشد می توانید از مشاوره خیانت همسر کمک بگیرید تا راهنمایی های صحیح را در اختیارتان قرار دهد.

 

چک کردن گوشی همسر، درست یا غلط

بسیاری از زوجین به دلایل مختلف دوست دارند تا به اطلاعات گوشی همسرشان دسترسی داشته باشند و با این کار احساس می کنند که امنیت خاطر بیشتری دارند و می تواند به عنوان مثال جلوی خیانت همسرشان را بگیرند، اما طرف مقابل از این رفتار استقبال نمی کند و خوشش نمی آید و فکر می کند همسرش نسبت به او بی اعتماد می باشد و به همین دلیل سعی می کند برخی از کارها را پنهانی و دور از چشم همسرش انجام دهد و بعد از انجام آن احساس گناه و عذاب وجدان به سراغش می آید.

در بسیاری از مواقع افرادی که رفتارهای کنترل کننده ای انجام می دهند باعث می شوند تا پیام هایی مبتنی بر بی اعتمادی، شک و تردید به طرف مقابل را بع فرد انتقال دهند و به این ترتیب روابط در میان زوجین با تعارضات و درگیری هایی همراه می شود و باعث می شود نسبت به هم بی اعتماد تر شده و شک و تردید آن ها بیشتر شود.

 

به این ترتیب زن و شوهر در یک چرخه معیوب گرفتار می شوند به طوری که اگر به صورت مداوم یکدیگر را چک کنند باعث می شود تا رنجش و واکنش طرف مقابل بیشتر شود و این واکنش ها شک و تردید را بیشتر خواهد کرد و رفتارهای کنترل کننده بیشتر خواهد شد و این مسئله روز به روز بزرگ تر می شود و به همین ترتیب ادامه پیدا می کند به طوری که ممکن است در زندگی به یک بحران تبدیل شود.

 

در نتیجه شما باید به حریم خصوصی همسرتان احترام بگذارید و اگر به رفتارهایی که در فضای مجازی انجام می دهد شک دارید باید راه های اصول تری را در نظر بگیرید تا بتوانید به نتیجه صحیح و درستی در این باره برسید به طور مثال می توانید از روانشناس کمک بگیرید تا با دریافت مشاوره خیانت به شما کمک کند با دلایل و نشانه های خیانت همسرتان آشنا شوید و بتوانید راهکارهای مقابله با آن را به درستی بشناسید.

منبع:مرکز مشاوره و روانشناسی مشاورانه-چک کردن گوشی همسر | گوشی همسرم را چک کنم یا نه؟

به اشتراک بگذارید : google-reader yahoo Telegram
نظرات دیوار ها


نخستین نظر را ایجاد نمایید !