متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

بلاگ كاربران


21 کاری که بعد از رفتن به یک خانه جدید باید انجام دهید

شما برای برنامه ریزی و سازماندهی یک جابجایی کاملا موفق، مطابق با چک لیست جابجایی خودتان عمل کرده اید.


الان شما به صورت ایمنی به خانه جدید خودتان رسیده اید و برای شروع این مرحله هیجان انگیز از زندگی تان نمی توانید بیش از این صبر کنید.


بعد از پایان یافتن این کارها، شما باید برای سازماندهی یک جابجایی کامل برنامه ریزی داشته باشید، به نحوی که در مسیر راه دچار هیچ نوع پشیمانی نشوید و مهم ترین نکته ای که وجود دارد عبارت از رفتن به یک محل مسکونی بزرگ و راحت می باشد.


شما برای افتخار کردن به خودتان دلایل مختلفی دارید.


متاسفانه، برای باز کردن بسته شامپاین خودتان که برای چندین سال و برای مواقع خاص همانند این موقع نگه داشته اید و همچنین برای جشن گرفتن موفقیت جابجایی به این روش، هنوز خیلی زود است.


همچنان کارهای زیادی وجود دارند که باید در رابطه با خانه تان انجام دهید .خانه جدید 

خانه جدید

یک سری کارهای سریع که نباید در انجام دادن آنها تاخیر داشت.


بله، بعدا زمان مناسبی برای جشن گرفتن وجود خواهد داشت، ولی الان باید روی وسایل خودتان را بپوشانید و کار خودتان را شروع کنید.


از چک لیست جابجایی به خانه جدید ما استفاده کنید .


یک چک لیست تصویری رفتن به خانه که همه مواردی را توضیح داده است که باید بعد از رفتن به خانه جدید انجام بدهید.


بررسی کردن جعبه های تحویل داده شده

بلافاصله بعد از اینکه جعبه های انتقال یافته وارد خانه جدید شدند، آنها را بررسی کنید.


شما در طول آماده شدن برای یک جابجایی، دارای یک صورت اموال خانه آماده شده یا دریافت شده ای هستید، درست است؟


هر جعبه جابجا شده را به محض وارد شدن به خانه جدید، بر مبنای لیست موجود بررسی کنید و در صورتی که یک جعبه یا وسایل خانه فراموش شوند، این مورد را به کارمندان جابجایی اطلاع دهید و با هم چک کنید و ببینید که آیا این وسیله به دلیل اشتباه صورت گرفته در کامیون حمل بار باقی مانده است یا نه.


بعد از آنکه جابجا کنندگان وسایل خانه شما را ترک کردند، همه جعبه های انتقال یافته را بررسی کنید و ببینید که آیا وسایل موجود دارای خسارت ظاهری یا سایر علائم مربوط به بدرفتاری مشخص می باشند یا نه.


در صورتی که کالاهای شکسته شده یا آسیب دیده را مشاهده کرده باشید، هر نوع خسارت خاص را در فهرست موجودی اموال خودتان یادداشت کنید و این موضوع را به شرکت باربری انتقال دهید تا مشکل موجود را به صورت کامل رفع کنند.


در صورتی که برای انتخاب جابجا کنندگان مطمئن و قابل اطمینان احتیاط های لازم را رعایت کرده باشید، این بحث باید هر چه سریع تر و مطابق دلخواه شما خاتمه خواهد یافت.


با این وجود، شرکت باربری باید به حرف های شما گوش کند، حقوق مصرف کنندگی شما را رعایت کند و یک شکایتی را علیه جابجا کنندگان وسایل شما تنظیم کند.

 

منبع  : کانون مشاوران ایران-21 کاری که بعد از رفتن به یک خانه جدید باید انجام دهید

به اشتراک بگذارید : google-reader yahoo Telegram
نظرات دیوار ها


نخستین نظر را ایجاد نمایید !