متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

400x400

بلاگ كاربران

  • عنوان خبر :

    گینس:))))

  • تعداد نظرات : 3
  • ارسال شده در : ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
  • نمايش ها : 33

رکوردهای عجیب و غریب گینس :))))

 

بزرگترین باربیکیو

در شهر مکزیک مونتری خوردن استیک یا گوشت کباب شده پر ادویه در فضای بیرون یک رسم فرهنگی است و بنابراین ایالت نوئوو لئون تصمیم گرفت راه منحصربفرد خودش در تاریخ را با یک باربیکیوی عظیم بیابد و با حضور 45252 شرکت کننده در فضای باز زیر آفتاب رکورد شکستند. دیدن مردم مونتری که با چنین تعداد زیادی بیرون آمدند واقعا الهام بخش است. رکورد قبلی بزرگترین باربیکیو حدود 20 سال پیش در سیدنی به دست آمده بود. اما برای مردم مونتری، بیشتر از ثبت یک رکورد تاریخی، آماده کردن غذا و به اشتراک گذاشتن یک بعد از ظهر به یادماندنی هدف مهم تری بود.


بزرگترین حباب صابون در فضای آزاد

این حباب که 20.65 مترمکعب حجم داشت توسط «مگان کالبی پارکر» از ایالات متحده در ماساچوست به دست آمد. شاهکار پارکر کار آسانی نبود همان طور که کسی نتوانسته بود در چهار سال اخیر این رکورد را بشکند. او از یک چوب ساخته شده از قلاب ماهیگیری و نخ به علاوه محلول حباب صابون که خودش ساخته بود استفاده کرد. یکی از انگیزه های او برای شکستن این رکورد این بود که قبل از او تقریبا همه رکوردهای حباب های بزرگ جهان در دست مردان بود.

 

بیشترین لایه تخت میخی

تیمی از مردان قوی و فوق العاده جسور رزمی کار رکورد جهانی بیشترین تخت میخی را در کرالا در هند شکستند. برای این چالش دردناک و به طور بالقوه خطرناک، مرد پایینی روی تختی از میخ دراز می کشد و یک لایه تخت میخی بین او و شخصی که به طبقه بالایی این برج انسانی اضافه می شود، گذاشته می شود. بعد از اینکه لایه ها تکمیل شد آن ها باید حداقل یک دقیقه در این حالت بمانند تا رکورد ثبت شود. هرکدام از این میخ ها 15.25 سانتیمتر طول و باهم 5 سانتیمتر فاصله داشتند. رکورد قبلی بیشتر لایه تخت میخی چهار لایه بود و در سال 2000 در اوهایو به دست آمده بود. رهبر این تیم «K.V Saidalavi» 27 سال است که یک هنرمند رزمی کار حرفه ایست. او در کاراته، کونگ فو، تکواندو و کلاری استاد است و اکنون رکورددار نیز هست.

 

بیشترین پله ای که یک نفر سوار بر سر یک نفر دیگر بالا رفته اند

دو برادر ویتنامی قوی رکورد بالا رفتن از بیشترین پله درحالیکه سر یکی از آن ها روی سر دیگری متعادل شده بود را در اسپانیا شکستند. «Giang Quoc Nghiep» و «Giang Quoc Co» در این حالت از 90 پله کاتدرال سنت ماری بالا رفتند. در یک نمایش فوق العاده از قدرت و ثبات، یک مرد از پله ها بالا می رود در حالیکه دیگر به حالت وارونه روی سر او قرار گرفته است. آن ها در زمان باورنکردنی 52 ثانیه به بالاترین نقطه رسیدند و یک چالش فوق العاده را ثبت کردند. آن ها رکورد قبلی را که 25 پله بود حدود سه برابر افزایش دادند. آن ها برای رسیدن به این مهارت 15 سال تمرین کردند و با صدمات و جراحات زیادی در طول تمرینات خود مواجه شدند.


رکورد بزرگترین فرش گل

رنگ و شکوه 126 هزار گل در 11 نوع یک رکورد زیبای جدید در مرلس مکزیک به بار آورد. نمایشی باورنکردنی از این گل ها در فرشی به مساحت 14200 مترمربع رکورد بزرگترین فرش گل را به دست آورد. برای ایجاد این اثر هنری باشکوه، یک سال برنامه ریزی انجام شد و با کاشت گل ها و طراحی تصویر آغاز شد. این رکورد بخشی از یک رویداد سالانه بود که توسط «باغ های مکزیک» از سال 2014 هرسال زمستان برگزار می شود. رکورد قبلی در اوکراین و یک فرش گل 13075.1 مترمربعی بود.

 

:))))

به اشتراک بگذارید : google-reader yahoo Telegram
نظرات دیوار ها


pariw
ارسال پاسخ

amir_sakett سپاس گزارم

toya

toya
ارسال پاسخ

خیلی خوب

amir_sakett
ارسال پاسخ

عالـــــــی

ممنــــــــــــــــــــون