متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

400x400

بلاگ كاربران


دوره جامع آموزش سئو، توسط امیر قمصری مدیر سایت نیوسئو برگزار می شود. سئو سایت، همواره جزء شغل های پر درآمد اینترنتی محسوب شده است و دوره آموزش سئو نیز، مورد نیاز صاحبان وب سایت ها و طراحان سایت ها بوده است.

آموزش سئو نقش مهمی در آینده شرکت های فعال در کسب و کارهای اینترنتی دارد و نیوسئو، در این راستا به دوره جامع آموزش سئو برای مخاطبان خود برگزار میکند.

در این دوره آموزش سئو، امیر قمصری به مهم ترین مباحث سئو سایت در سال 2019 می پردازند. این دوره به صورت حضوری در مشهد و تهران و از طریق آموزش آنلاین در اسکایپ برگزار می شود.

اگر به دنبال آموزش حرفه ای سئو سایت هستید، میتوانید مهارت های سئو خود را در دوره آموزش سئو امیر قمصری تقویت کنید و مباحث تحقیق در مورد کلمات کلیدی، سئو داخلی، ایجاد لینک های باکیفیت، بازاریابی محتوا و سایر موارد را در این دوره بیاموزید و به کارشناس سئو حرفه ای تبدیل شوید.

How to Become an SEO Expert: A Guide to FREE Online SEO Training
آموزش سئو سایت می تواند به خصوص برای صاحبان سایت های کوچک و یا متخصصان جوان و تازه کار دلهره آور باشد؛ چرا که میلیون ها صفحه سایت اطلاعات منسوخ شده و یا بعضا غلط در مورد نحوه اجرای صحیح یک استراتژی سئو وجود دارد.
اما خبر خوب این است که در کشور ما متخصصان و کارشناسان سئو هستند که چندین سال در این حرفه فعالیت می کنند و علم خود را در اختیار سایرین قرار می دهند. امیر قمصری از جمله افرادی است که از زبان دانشجویانشان، برترین مدرس و کارشناس سئو هستند و در دوره های آموزشی خود، تمامی ترفندها و فوت و فن های سئو که خود و تیم شان تجربه کرده اند را در اختیار دانشجویان خود قرار می دهند.

سرفصل های دوره جامع آموزش سئو امیر قمصری 

آموزش سئو خصوصی در تهران و مشهد
مباحث بسیار گسترده ای در حوزه سئو سایت وجود دارد که از منظر امیر قمصری میتوان آن ها را به 4 دسته کلی تقسیم نمود:
تولید و سئو محتوا:
امیر قمصری در دوره جامع آموزش سئو خود به دانشجویان شان تمامی ترفندهای تولید محتوا را آموزش می دهند. در این دوره همچنین دانشجویان با ترفندهای سئو محتوا نیز آشنا می شوند. سئو محتوا موجب می شود محتوای شما در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار گیرد.
ساخت و تحلیل بک لینک:
یکی از مهم ترین مباحث سئو سایت، ساخت بک لینک می باشد. تکنیک های بسیاری در اینترنت برای این مهم مطرح شده است. 
تکینک های مطرح شده اکثرا در ایران جواب نمیدهند و یا کاری دشوار محسوب می شوند. امیر قمصری در دوره جامع آموزش سئو خود، به بیش از 20 ترفند ساخت بک لینک می پردازند که میتوانید از آنها به سادگی استفاده کنید.
تحلیل بک لینک نیز، از جمله مواردی است که در سایت های دیگر کمتر به آن پرداخته شده است. امیر قمصری در این دوره، تحلیل بک لینک رقبا را به صورت کاملا حرفه ای و جامع ارائه می کنند.
آموزش تحلیل سرچ کسنول گوگل:
افرادی که بتوانند Google Search Console را به درستی تحلیل کنند، میتوانند با شناسایی عبارت کلیدی با ارزش سایت، سرعت به نتیجه رسیدن وب سایت خود را چند برابر کنند. امیر قمصری در این آموزش سئو، به دانشجویان خود تحلیل حرفه ای کنسول جستجوی گوگل را از صفر تا صد آموزش می دهند و از آنها میخواهند هر هفته به بررسی سرچ کنسول سایت خود بپردازند تا روند پیشرفت سئو سایت خود را ارزیابی کنند.
سئو و بهینه سازی سورس سایت:
سئو سورس، برای گوگل اهمیت بسیار زیادی دارد اما این مهم، در نگاه اساتید مختلف کمتر مورد توجه قرار گرفته است و متاسفانه مدیران سایت ها به آن توجه زیادی نمی کنند. امیر قمصری، از سئو سورس به عنوان ساده ترین تکینک بهبود رتبه سایت در گوگل اشاره می کنند و این مبحث را در سرفصل آموزش های خود قرار داده اند تا دانشجویان شان بتوانند به بهترین نحو ممکن قالب و سورس سایت خود را سئو کرده و از این معیار با ارزش استفاده زیادی ببرند.

به اشتراک بگذارید : google-reader yahoo Telegram
نظرات دیوار ها


shamim66
ارسال پاسخ

آیا دوره رایگان است؟