متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

بلاگ كاربران


چگونه تعبیر خواب واقعی را بدانیم؟
اگر کمی بیشتر در اینترنت جست و جو کنید یا کتاب های تعبیر خواب را بخوانید خواهید دید، اختلاف نظرات بین تعابیر بسیار زیاد است. تعبیر هر خوابی را که جست و جو کنید با ده ها نظر مختلف رو به رو می شوید، این اختلاف و ناهماهنگی باعث می شود: یا منظوری را نادرست متوجه شویم و شروع به منفی بافی کنیم، یا اینکه فقط نظرات خوب را بخوانیم حتی اگر ایرادی در آنها وجود داشته باشد.

تعبیر خواب سقوط از ارتفاع
سقوط یعنی شکست، ترس های ما از عقب گرد و شکست های احتمالی در زندگی دلایلی هستند که منجر به دیدن این خواب می شوند. ترس از رها شدن، ورشکسته شدن، از دست دادن موقعیت شغلی و مثال هایی از این دست، موجب می شوند خواب ببینید که از از یک بلندی (که جایگاه فعلی شما در زندگی است)، سقوط کنید و وارد دوره افول شوید.

اگر به طور مداوم این خواب را می بینید سعی کنید ترس ها و اضطراب های خود را کنار بگذارید و خود را در جایگاه و موقعیتی که در آن قرار دارید ببینید.

 

تعبیر خواب افتادن دندان
افتادن دندان همیشه به مرگ عزیزان تعبیر شده، اما اینطور نیست. دندان نماد سلامتی و طول عمر است، ترس از پیر شدن، از دست دادن عزیزان یا حتی سرد مزاجی می توانند عوامل دخیل در دیدن این خواب باشند. زنانی که به سن یائسگی رسیده اند و هم چنین نوجوانانی که به دوران بلوغ رسیده اند اغلب خواب افتادن دندان را می بینند.

هم چنین اگر یکی از عزیزان شما در بستر بیماری باشد یا اینکه وابستگی زیادی به خانواده و اطرافیان تان داشته باشید و از نبود آنها احساس ترس کنید، ممکن است خواب افتادن یا شکستن و خراب شدن دندان های تان را ببینید.

 

تعبیر خواب مار
همه ما تجربه دیدن خواب مار را داریم، این خواب همیشه یک کابوس تلقی می شود و با ترس همراه است. مارها در خواب (نشان دهنده و راهنما) هستند. اگر فقط شاهد دیدن یک مار باشید و آسیبی به شما نرسد باید تمرکز بیشتری بر خلاقیت های خود داشته باشید (همانند خواب فردریش ککوله). اگر یک مار در خواب به شما حمله می کند، باید مراقب اطرافیان خود باشید.

شما رفتارهایی خطرناک از آنها دیده اید اما متوجه آن نبوده اید، ضمیر ناخودآگاه شما در حال هشدار دادن است. پوست عوض کردن مار در خواب به معنای تغییرات اجباری در زندگی است و باید خودتان را با شرایط وفق دهید. دیدن مار مرده در خواب نیز به معنای امنیت از طرف اطرافیان شماست و کشتن ماری که به شما حمله کرده یا تعقیب تان می کند به معنای پتانسیل قوی شما برای غلبه بر ترس ها و دشمنان تان می باشد.

تعبیر خواب تعقیب شدن و فرار کردن
این خواب دو حالت دارد: فرد تعقیب کننده را می بینید، یا اینکه نمی دانید چه چیزی یا چه کسی شما را تعقیب می کند. این خواب نشان دهنده فرار از مشکلات است، اگر قادر به دیدن تعقیب کننده هستید یعنی خودتان می دانید از چه چیزهایی در زندگی واقعی فرار می کنید.

اگر نمی دانید چه چیزی سعی در گرفتن شما دارد و در حال فرار از آن هستید یعنی: شما از مواجه شدن با شرایط سخت و مشکلات می ترسید و نباید به آنها فکر کنید. اگر در زندگی تان مشکلی وجود دارد به جای فرار از آن یا گول زدن خودتان با توجیه های مختلف، سعی در حل آن داشته باشید. همیشه یک راه برای حل مسائل وجود دارد، کمی فکر کنید.

 

تعبیر خواب مردن و مرگ
مرگ به معنای تمام شدن زندگی حال و شروع یک زندگی جدید است. این تفکر و اعتقاد ما انسان ها، باعث می شود در زمان رخ داد رویدادهای جدید در زندگی خواب مرگ خود را ببینیم.

در بعضی شرایط امکان دیدن خواب مرگ بیشتر است: سن بلوغ، زمان ازدواج، فارغ التحصیل شدن، پدر یا مادر شدن، شروع شغل جدید یا مهاجرت به شهر و دیار دیگر. تعبیر خواب مرگ، افتادن دندان و بچه دار شدن تقریبا یک تعبیر دارند با این تفاوت که: خواب مرگ به معنای تحقق آرزوها و رسیدن به موفقیت نیز می باشد.

اگر در خواب فردی غریبه را به قتل رساندید یعنی به بینشی جدید در زندگی رسیده اید، اگر در خواب قصد کشتن کسی را داشتید یا موفق به انجام آن نشدید یعنی تمایل به دگرگونی درونی را دارید. اگر در خواب زندگی حیوانی را گرفتید یعنی: در حال تغییر دادن عواطف خود هستید. شما ممکن است در حال فراموش کردن عشق خود باشید یا اینکه می خواهید احساسات تان را به طور کلی تغییر دهید.

تعبیر خواب لباس
لباس پوشیدن، لباس خریدن یا تعویض لباس در خواب چیزی است که ما می خواهیم از خود نشان دهیم. اگر در خواب لباس نو و نفیسی خریده اید و در حال پوشیدن آن هستید یعنی: شما تمایل به دیده شدن دارید، شما دوست دارید از ظاهر و بعد بیرونی شما تعریف شود.

اگر در خواب لباس خود را عوض می کنید یعنی شما سعی دارید خودتان را طور دیگری نشان دهید نه آن کسی که واقعا هستید. اگر در خواب لباس هایی کهنه یا پاره به تن دارید یعنی: می ترسید رازهایی فاش شوند و خود واقعی شما یا چیزهایی که پنهان می کنید آشکار شوند.

تعبیر خواب زایمان  تعبیر خواب عنکبوت تعبیر خواب شکلات

به اشتراک بگذارید : google-reader yahoo Telegram
نظرات دیوار ها


AZAD
ارسال پاسخ
toya
ارسال پاسخ
mona_rt
ارسال پاسخ