متفاوت ترین شبکه اجتماعی در ایران

بلاگ كاربران


دانشگاه شهید بهشتی و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، رویدادی مجازی با محوریت خدمات و محتوای موتور جستجوهای بومی برگزار می‌کنند. این رویداد، فرصتی برایتان فراهم می‌کند که شاید فقط در اختیار مدیر گوگل یا مایکروسافت باشد!

فرصتی پیش آمده که ایده‌هایتان را ارزیابی کنید و با حمایت سرمایه‌گذاران، آن‌ها را به اجرا بگذارید. احتمالا تا به حال برای‌تان پیش آمده باشد که آرزو کنید به جای مدیر گوگل باشید و ایده‌هایی را عملی کنید. موقعیت جذابی است؛ عالمی از سرمایه جلوی‌تان نشسته است که می‌توانید درباره‌اش تصمیم بگیرید و نتیجه‌ی تصمیم را ببینید.

در حال حاضر، این فرصت برای شما هم وجود دارد. مراکز بزرگ تحقیقاتی و علمی هم پشتیبانی‌تان خواهند کرد.

منبع: مدیر اینفو

«دانشگاه شهید بهشتی» به همراه «پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات»، رویدادی کارآفرینی برگزار خواهند کرد. شرکت در این رویداد به صورت تیمی (تیم‌های سه تا هفت نفره) ممکن است. شما در این رویداد، ایده‌های خودتان را ارائه می‌دهید و برای آن‌ها در بستری آنلاین برنامه‌ریزی می‌کنید. شرط ورود ایده‌ی شما به این رویداد، این است که در حوزه‌ی فعالیت‌های یک موتور جستجو باشد. همچنین، باید به صورت مدل کسب و کاری مستقل طراحی شود. در انتهای این مسابقه، جوایزی نفیس هم اهدا می‌شود؛ تیم اول سی میلیون تومان، تیم دوم بیست میلیون تومان و تیم سوم ده میلیون تومان.

بیشتر این رویداد به صورت آنلاین است. در مرحله‌ی اول، بیست و پنج روز فرصت دارید تا به همراه هم‌تیمی‌هایتان و با کمک مربیان رویداد، روی ایده‌تان کار کنید و بوم کسب و کارش را آماده کنید. این بوم‌ها به نظر داوران می‌رسند (نیازی به حضور شما نیست). پس از نظر داوران، ۱۰ گروه برنده می‌شوند و به هرکدام یک میلیون تومان پاداش اهدا می‌شود. این ده گروه، دوباره با هم رقابت خواهند کرد و سه گروه برنده و پنج گروه برتر مشخص می‌شوند. سه گروه برنده علاوه بر جوایزی که در بالا گفتیم (سی، بیست و ده میلیون تومان)، از حمایت مادی و معنوی برای اجرای مدل کسب و کارشان هم بهره خواهند برد. پنج گروه برتر هم با سرمایه‌گذاران، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شتاب‌دهنده‌ها آشنا می‌شوند. در نظر داشته باشید که در اختتامیه‌ی این رویداد، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و شتاب‌دهنده‌ی زیادی حضور دارند.

گوگل در ابتدا موتور جستجویش را راه انداخت. الآن هم بیش از هرچیز با عنوان بهترین موتور جستجوی دنیا شناخته می‌شود. ولی تا به حال کارهای زیادی کرده‌است؛ از ساختن اندروید گرفته تا تجزیه و تحلیل داده. در ایران هم موتورهایی مثل پارسی‌جو و یوز همین کار را انجام می‌دهند. فکر می‌کنید اگر به جای گوگل و یا نمونه های وطنی مانند پارسی جو و یوز بودید، چه ایده‌ای به ذهن‌تان می‌رسید؟

 

برای ثبت نام در این رویداد که برای پربارتر کردن «طرح ملی جویشگر بومی» شروع شده است، به اینجا مراجعه کنید. منتظر شما و ذهن توانمند‌تان هستیم.

منبع: مدیر اینفو

به اشتراک بگذارید : google-reader yahoo Telegram
نظرات دیوار ها


نخستین نظر را ایجاد نمایید !